سفارش تبلیغ
صبا
گشاده رویی، دامِ دوستی است . [امام علی علیه السلام]
کتاب و کتابخوانی
 
فراخوان پانزدهمین مهرواره شعر و داستان جوان «سوره»

 فراخوان پانزدهمین مهرواره شعر و داستان جوان «سوره» از سوی حوزه هنری انقلاب اسلامی منتشر شد. پانزدهمین مهرواره شعر و داستان جوان سوره در سه بخش «داستان کوتاه و صد کلمه‌ای»، «شعر (سنتی و نو)» و «ترانه و تصنیف» با موضوع آزاد، مرداد 96 برگزار می‌شود.

 

«شناسایی و جذب استعدادهای ادبی جوان»، «تبادل اندیشه و تجربه‌های شاعران و نویسندگان جوان انقلاب اسلامی»، «جریان‌سازی در شعر و ادبیات منطبق بر ارزش‌های اسلامی»، «معرفی و برجسته‌سازی چهره‌های ممتاز عرصه شعر و داستان جوان انقلاب» به‌عنوان اهداف این رویداد فرهنگی تعیین شده است.

 

 

 

کتاب و کتابخوانی

 

 

 

هنرمندان  برای شرکت در این جشنواره تا 20 خرداد فرصت دارند آثار خود را پس از ثبت نام اینترنتی در سایت موسسه فرهنگی و هنری سپهر سوره هنر، به نشانی www.artfest.ir و یا  به دبیرخانه جشنواره به آدرس پستی خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ، حوزه هنری، طبقه همکف، دبیرخانه مرکزی ارسال کنند.

 

حداکثر سن شرکت کنندگان تا زمان برگزاری مهرواره 30 سال تمام تعیین شده است. (متولدین 1366/5/26 به بعد)

 

پانزدهمین مهرواره شعر و داستان جوان سوره  26 مرداد ماه در استان تهران برگزار خواهد شد.

 

 

 

به تمامی راه یافتگان به مرحله پایانی در صورت حضور و شرکت در کارگاه‌ها و نشست‌های تخصصی علاوه بر کمک هزینه ایاب و ذهاب مبلغ 5.000.000 ریال تعلق خواهد گرفت.

 

به نفر برگزیده در بخش داستان کوتاه و داستان صد کلمه ای و نفرات برگزیده در بخش شعر سنتی، شعرنو و ترانه فرصت انتشار خارج از نوبت یک مجموعه اثر توسط انتشارات سوره مهر اعطاء می‌شود.

 

به اثر برگزیده در هر بخش، به انتخاب راه یافتگان به بخش مسابقه جشنواره، لوح تقدیر و جایزه ویژه برگزیدگان تقدیم می‌شود.

 

 


نوشته شده توسط saeed 96/2/11:: 11:17 صبح     |     () نظر